Prezent na Dzień Ojca – co wybrać

Prezent na Dzień Ojca – co wybrać

Obchodzony w Polsce 23 czerwca Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Najbliższy czas to dobrym moment nie tylko na ustalenie formy obchodów tego święta, ale także na wybór prezentu. Co wybrać dla ukochanego taty? W tym roku na topie jest kilka prawdziwych hitów!

Prezenty na Dzień Ojca – 4 najlepsze pomysły!

Przedstawiamy 5 propozycji na ciekawe prezenty na Dzień Ojca:

 

– Kosmetyki

Prawdziwy klasyk – każdy tata doceni zestaw ulubionych produktów do pielęgnacji lub markowych perfum. Ostatnio wyjątkowo modne są produkty barberskie np. mydła do brody.

– Książki

Idealne rozwiązanie dla fana dobrej literatury. Początek 2022 roku obfitował w wiele interesujących nowości czytelniczych np. biografię żużlowca Marka Cieślaka.

– Gry planszowe

Prezent na Dzień Ojca w postaci gry planszowej? Czemu nie! Propozycje takie jak “Valhalla” czy “Klany Kaledonii” umilą niejeden wspólny wieczór!

– Zestaw majsterkowicza

Tego klasyku nie trzeba przedstawiać! Warto jednak, szukając takiego podarku, pokusić się o specjalny grawer na ozdobnej skrzynce lub walizeczce – oficjalna dedykacja na pewno wywoła uśmiech na twarzy!

Co jeszcze można kupić dla taty na Dzień Ojca?

Coraz większą popularnością cieszą się w ostatnich latach też prezenty na Dzień Ojca, które pozwolą rodzicielowi spróbować czegoś nowego lub zrealizować marzenia. Warto więc przemyśleć kupno biletu na koncert ulubionego zespołu (zwłaszcza że po pandemii zapowiada się wiele interesujących wydarzeń muzycznych), ale dobrym rozwiązaniem są też vouchery – strzałem w dziesiątkę będą takie bony, które umożliwią zrealizowanie czegoś w duecie, dzięki czemu dodatkowym atutem będzie wspólnie spędzony czas. Jakie vouchery warto rozważyć jako prezenty na Dzień Ojca? To indywidualna sprawa, ale panowie na pewno docenią:

– voucher na strzelnicę

– voucher na gokarty

– voucher na lot paralotnią lub szybowcem

– voucher na jazdę Monster Truckiem

– voucher na szkolenie kiperskie 

 

Jak więc widać, opcji jest całkiem sporo!